כל השירותים

הלוואות לכל מטרה

הלוואות לכל מטרה שתרצו…

ספירלי מציעה ללקוחותיה לממש כל מטרה ולהגשים כל חלום באמצעות הלוואות לכל מטרה ופתרונות אשראי מגוונים מהיום ל…היום, בסכומים גבוהים, בפריסה ארוכה ובתנאים אטרקטיביים, המתאימים למטרות הצבתם לעצמכם וליכולתכם הכלכלית.

למי מתאימות ההלוואות?

ההלוואות מתאימות ללקוחות כל הבנקים מבלי צורך לעבור בנק, למי שרוצים לקחת הלוואה מבלי להעמיס על האשראי בחשבון הבנק הנוכחי שלהם, למי שרוצים לקבל הלוואה החל מכמה אלפי שקלים ועד לסכום גבוה במיוחד, למי שרוצים לקבל את הכסף הדרוש להם באופן מיידי ולהחזיר אותו בתשלומים במשך תקופה קצרה או ארוכה, כפי שנוח ומתאים להם, ולמי רוצים לקחת הלוואות מהירות, בצורה משתלמת ונוחה ולהשתמש בכספי ההלוואה לכל מטרה שירצו.

מה מטרת ההלוואות?

ההלוואות מוצעות לכל מטרה שהיא, כמו:

הלוואות למרכוז כל החובות שלכם וכיסוי האוברדרפט, הלוואות משלימות למשכנתא המאפשרות לכם להתחיל את החיים ברגל ימין, הלוואות לשיפוצים לצורך חידוש הדירה, תיקון ליקויים או הרחבת הבית, הלוואות לחופשה משפחתית כדי לתפוס אויר בשביל לחזור לעבודה, הלוואות למימון התקנת מערכת סולארית ביתית שתיצור לכם הכנסה קבועה נוספת על ידי ומכירת חשמל לחברת החשמל, הלוואות למימון טיפולים קוסמטיים ושיניים כדי שתהיו בריאים ויפים, הלוואות לאירועים משפחתיים כחתונה, לידה, בר/בת מצווה ועוד, הלוואות לרכישת רכב, אופנוע או מונית, הלוואות לסטודנטים למימון השכלה גבוהה או מקצועית ואפילו הלוואות ללא ריבית. 

יש לכם מטרה אחרת שלא חשבנו עליה? פנו אלינו וקבלו תוך זמן קצר מגוון פתרונות מימון יצירתיים התפורים בדיוק לצרכים שלכם.

לפרטים נוספים לחצו על הלשוניות הבאות:

הלוואות למרכוז חובות ולכיסוי המינוס

פקידת הבנק מתקשרת להודיע על חריגות ממסגרת האשראי כל יומיים? החזר ההלוואות החודשי ממש מכביד עליכם? יש פתרון! ספירלי מציעה ללקוחות כל הבנקים הלוואה למרכוז חובות שתרכז את כל התשלומים לתשלום אחד קטן.

הלוואה למרכוז חובות הינה הלוואה המיועדת לכיסוי חובות הלקוח, בגין כל ההלוואות שניתנו לו ממוסדות פיננסיים שונים, לרבות כיסוי יתרת החובה בחשבון העו"ש.

ההלוואה אפשרית לביצוע עם או בלי העברת משכורת לבנק המבצע (תלוי בסכום המבוקש) והיא ניתנת לתקופה ארוכה יחסית (בד"כ עד 10 שנים), כשמטרתה בעצם היא הגדלת הסכום המועבר לחשבון הבנק של הלקוח, סכום שיאפשר לו להתנהל נכון מכאן ואילך.

סכום ההלוואה המרבי נקבע בהתאם לנתוני הלקוח ומדיניות הגורם המממן.

במקרה של עובדי מדינה, ביצוע הלוואת מרכוז מגביל את העובד בקבלת הלוואות חדשות מכל סוג שהוא לתקופה מסוימת והלווה אף נדרש לתת את הסכמתו והוראתו מראש להעביר ניכויים ממשכורתו לטובת הבנק בגין חיובי ההלוואה.

 

להלוואת מרכוז חובות ולכיסוי המינוס, ללא הגבלת סכום או חיוב להחזר מהמשכורת, התקשרו עכשיו למומחים שלנו במוקד ספירלי 5507* או מלאו פרטים בטופס בקשה להלוואהקצרים בזמן? אנא השאירו פרטים בטופס משמאל ונחזור אליכם בהקדם.

הלוואות משלימות למשכנתא

מתוך הבנה שרכישת דירה אינה מסתכמת בקבלת המשכנתא מציעה לכם ספירלי הלוואת התארגנות מהירה עד 100,000 ₪ שתאפשר לכם להתחיל את החיים ברגל ימין, כי יש הטבות שרק המומחים במשכנתאות יכולים לתת! ההלוואה תאפשר לכם לבצע תשלומים שונים, להשלים את רכישת הדירה או לכל מטרה אחרת. את הלוואת ההתארגנות תוכלו לקבל באמצעותנו בכל שלב, בפריסה ארוכה (לרבות עם דחיית ההחזר במספר חודשים), ללא עמלות הקמה, ללא צורך בהעברת חשבון, וללא קנסות בעת פירעון מוקדם.

ספירלי מציעה לבעלי משכנתאות גם פתרון מימוני יעיל נוסף: ספיישל כארד – כרטיס אשראי ייחודי המאפשר לכם לקבל מסגרת אשראי נוספת בריבית נמוכה במיוחד, בפריסה ארוכה ובפטור מדמי כרטיס למשך 3 שנים, לצורך רכישת תכולה לבית או לכל מטרה אחרת.

 

לקבלת הלוואת התארגנות מהיום להיום, או לקבלת ספיישל כארד המעניק עשרות הטבות בבתי עסק לריהוט ועיצוב הבית, התקשרו עכשיו למומחים שלנו במוקד ספירלי 5507* או מלאו פרטים בטופס בקשה להלוואהקצרים בזמן? אנא השאירו פרטים בטופס משמאל ונחזור אליכם בהקדם.

הלוואות לשיפוצים

מעוניינים לשפץ ולחדש את הדירה? חייבים לתקן ליקויים באופן מידי? קיבלתם אישור לתוספת והרחבת הבית? ברור למדי שמעבר לבחירת היקף העבודה, זהות הקבלן, טיב החומרים, קביעת תזמון נוח, מציאת דיור חלופי והכנה נפשית מוקדמת, תצטרכו להיערך היטב לפרויקט תקציבי משמעותי, שבו כל סטייה בלתי צפויה גורמת להוצאות שלכם לתפוח ללא שליטה.

פתרון תקציבי יעיל אפשרי הינו על ידי לקיחת משכנתא למטרת שיפוצים לה מספר יתרונות – להסבר מפורט לחצו כאן [לינק לדף משכנתא חדשה/מטרות משכנתא/המשכנתא לשיפוץ והרחבת הדירה], או בהלוואה מהירה, בפריסת תשלומים ארוכה המתאימה ליכולתכם הכלכלית.

 

למשכנתא/הלוואה לשיפוצים בסכום גבוה, בפריסה ארוכה ובריבית אטרקטיבית, התקשרו עכשיו למומחים שלנו במוקד ספירלי 5507* או מלאו פרטים בטופס בקשה להלוואהקצרים בזמן? אנא השאירו פרטים בטופס משמאל ונחזור אליכם בהקדם.

הלוואות לחופשה משפחתית

זקוקים לפסק זמן מבלי לדאוג? רוצים קצת מנוחה לתפוס אויר בשביל לחזור לעבודה? אז אם אתם חושבים על חופשה, טיול משפחתי או בילויים, בארץ או בחו"ל –  ספירלי כאן בשבילכם!

אנו מעמידים לרשותכם הלוואות בנקאיות או חוץ בנקאיות שיעזרו לכם לממן את החופשה שתמיד רציתם בהליך קצר וידידותי ללא ערבים או בטחונות.

 

להלוואה למימון חופשה מושלמת בקלות ובמהירות, התקשרו עכשיו למומחים שלנו במוקד ספירלי 5507* או מלאו פרטים בטופס בקשה להלוואהקצרים בזמן? אנא השאירו פרטים בטופס משמאל ונחזור אליכם בהקדם.

הלוואות למימון התקנת מערכת סולארית ביתית

מעוניינים בהכנסה קבועה נוספת על ידי התקנת מערכת סולארית ביתית ומכירת חשמל לחברת החשמל? חסר לכם מימון לצורך כך?

ספירלי מאפשרת לכם הלוואה למימון עד 100% מעלות התקנת המערכת, בתנאים מעולים וללא כל חשש – החזר ההלוואה החודשי מקוזז מהתקבולים בגין מכירת החשמל שייצרתם.

בטחונות נדרשים – המחאת הזכויות הנובעות מהחוזה שערכתם מול חברת החשמל עם או בלי ערבים.

 

להלוואה למימון התקנת מערכת סולארית ביתית ביעילות, בקלות ובמהירות, התקשרו עכשיו למומחים שלנו במוקד ספירלי 5507* או מלאו פרטים בטופס בקשה להלוואהקצרים בזמן? אנא השאירו פרטים בטופס משמאל ונחזור אליכם בהקדם.

הלוואות למימון טיפולים קוסמטיים ושיניים

החלטתם סוף סוף להגשים חלום? ספירלי מעמידה לרשותכם הלוואות למימון טיפולי שיניים ושיקום הפה, מגוון טיפולים אסתטיים וקוסמטיים ומאחלת לכם בהצלחה!

 

להלוואה מידית, בפריסה ארוכה ובריבית אטרקטיבית, התקשרו עכשיו למומחים שלנו במוקד ספירלי 5507* או מלאו פרטים בטופס בקשה להלוואהקצרים בזמן? אנא השאירו פרטים בטופס משמאל ונחזור אליכם בהקדם.

הלוואות לאירועים משפחתיים

ספירלי מעמידה לרשותכם הלוואות שיעזרו לכם לממן אירועים משפחתיים: חתונה, לידה, בר/בת מצווה ועוד. לפרטים נוספים לחצו כאן.

 

להלוואה אטרקטיבית ומהירה למימון אירועים משפחתיים ההתקשרו עכשיו למומחים שלנו במוקד ספירלי 5507* או מלאו פרטים בטופס בקשה להלוואהקצרים בזמן? אנא השאירו פרטים בטופס משמאל ונחזור אליכם בהקדם.

הלוואות לרכישת רכב, אופנוע או מונית

רוצים לעלות על הכביש המהיר לרכב משלכם? מומחי המימון של או-טו-טו מציעים לכם מגוון פתרונות מימון ומבצעים לרכישת רכב, אופנוע ומונית. לפרטים נוספים לחצו כאן.

 

להלוואות אטרקטיביות ומהירות למימון כל סוגי הרכב ההתקשרו עכשיו למומחים שלנו במוקד ספירלי 5507* או מלאו פרטים בטופס בקשה להלוואהקצרים בזמן? אנא השאירו פרטים בטופס משמאל ונחזור אליכם בהקדם.

הלוואות לסטודנטים

לומדים לתואר ראשון או שני? מעוניינים ללמוד קורס מקצועי? לספירלי יש בשבילכם הסטודנטים, לקוחות כל הבנקים, מגוון פתרונות מימון בתנאים מצוינים כדי שתוכלו ללמוד בשלווה ולהצליח! לפרטים נוספים לחצו כאן.

 

להלוואות אטרקטיביות ומהירות למימון לימודים התקשרו עכשיו למומחים שלנו במוקד ספירלי 5507* או מלאו פרטים בטופס בקשה להלוואהקצרים בזמן? אנא השאירו פרטים בטופס משמאל ונחזור אליכם בהקדם.

הלוואות לכל מטרה אחרת

יש לכם מטרה אחרת שלא חשבנו עליה? פנו אלינו וקבלו תוך זמן קצר מגוון פתרונות מימון יצירתיים התפורים בדיוק לצרכים שלכם. להלוואות אטרקטיביות ומהירות ההתקשרו עכשיו למומחים שלנו במוקד ספירלי 5507* או מלאו פרטים בטופס בקשה להלוואה. קצרים בזמן? אנא השאירו פרטים בטופס משמאל ונחזור אליכם בהקדם.

הלוואות ללא ריבית

באפשרותכם לקבל דרכנו סיוע בקבלת הלוואה מהאגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית. הלוואות אלה מיועדות למשפחות יהודיות בכל רחבי הארץ שהן אזרחים תושבים קבועים של מדינת ישראל.

הלוואות ללא ריבית לפרטיים – מטרות

 • יחידים עם צרכים כלכליים כלליים.
 • זוגות צעירים- השלמת הוצאות לדיור.
 • סטודנטים הלומדים באוניברסיטאות או במכללות בישראל, ובוגרים.
 • השלמת הוצאות לדיור לעולי אתיופיה.
 • אימוץ ילדים מחו”ל או פונדקאות.
 • ילדים ומבוגרים עם צרכים מיוחדים ו/או רפואיים.

נהלים לקבלת הלוואה ללא ריבית

 • מועמדים צריכים לאמת את זהותם כיהודים ע”י הצגת תעודת זהות.
 • מועמדים  צריכים להיות מגיל 22 עד 67.
 • המועמד צריך להרוויח בין 3,000 עד 20,000 ש”ח נטו לחודש, העסקה רצופה למשך שנה לפחות או לקבל תשלומים משלימים שסכומם לפחות 3,000 ש”ח נטו לחודש.
 • בעל חשבון בנק מוגבל בעבר יצטרך לחכות שנה ממועד הסרת ההגבלה. פושט רגל או מי שרשום נגדו תיק בהוצאה לפועל או שרשום נגדו אזהרה במערכת הבנקאות, לא יוכל להיות לווה או לחתום בתור ערב.
 • לווים יכולים לבקש הלוואה עד ל-30,000 ש”ח.  לבקשות לסכומים יותר גדולים דרוש מכתב הסבר שמפרט את מטרת ההלוואה, שיוגש לוועדה להלוואות חריגות להחלטה.
 • יש צורך בערבים שלהם הכנסה נטו של לפחות מ- 3,000 ₪ לחודש ורצף של 12 החודשים האחרונים באותו מקום עבודה.
 • לוח החזרי ההלוואה מוסכם מראש עם הלווה בהתאם לגובה ההכנסה וסכום ההלוואה. ההחזרים נעים בין 30 ל- 67 תשלומים.

מסמכים שיש לצרף לבקשה

 • צילום תעודות זהות של בני הזוג כולל הספחים המראים כתובת.
 • צילום תלוש משכורת אחרון ברור של כל אחד מבני הזוג, או אישור הבטחת הכנסה, או אישור מרואה חשבון על הכנסות נטו לשנה אחרונה ופרטי קצבאות במידה ויש.
 • חייבת להיות חותמת של המעביד על תלוש המשכורת פרט למשרדי ממשלה.
 • פרטי חשבון הבנק – שם הבנק ,מס' הסניף, מס' חשבון.
 • פרטי ערבים.
 • יש לצרף סך של 22 ₪ בשיק או בהמחאת דואר לבדיקת תקינות חשבונות הבנק. סכום זה לא יוחזר.
 • אם מבקש/ת ההלוואה הינו סטודנט באחת מהאוניברסיטאות/ מכללות או מוסדות אקדמיים גבוהים בישראל / קורסים מקצועיים ואינו עומד בתנאי ההכנסה הנ”ל, או אינו עובד או פחות מגיל הנ”ל , תידרש החתמת אחד ההורים כלווה בנוסף אליו ובנוסף לעוד 2 ערבים.
 • אם מבקשי ההלוואה הינם זוגות ישראליים מתחת לגיל 35, כאשר שני בני הזוג בוגרי צבא או שירות לאומי, הורים לילד אחד לפחות וחתומים על קניית דירה עם הסכם משכנתא, תידרש הצגת מסמך המראה שהם גרים בדיור זמני או אישור מהוריהם שהם גרים איתם.

סכומי ההלוואות

    הכנסה משפחתית חודשית (נטו) גובה ההלוואה מספר ערבים
    3,000 ₪ עד 8,000 ₪ עד 20,000 ₪ 2
    8,001 ₪ עד 20,000 ₪ עד 25,000 ₪ 2
    12,001 ₪ עד 15,000 ₪ עם לפחות 2 ילדים מתחת לגיל 18 עד 30,000 ₪ 2
    15,001 ₪ עד 20,000 ₪ עם לפחות 4 ילדים מתחת לגיל 18 עד 30,000 ₪ 2

 

להגשת בקשה להלוואה ללא ריבית ולפרטים נוספים התקשרו עכשיו למומחים שלנו במוקד ספירלי 5507* או מלאו פרטים בטופס בקשה להלוואהקצרים בזמן? אנא השאירו פרטים בטופס משמאל ונחזור אליכם בהקדם.

למה אנחנו?
 • כי אנחנו חברה רשומה כחוק, מורשית במתן ייעוץ כלכלי ועובדת אך ורק עם מקורות מימון חוקיים כבנקים, חברות ביטוח, קרנות מדינה וחברות כרטיסי אשראי.
 • כי יש לנו מומחים מהמעלה הראשונה בעלי ניסיון רב המכירים את מערכת הבנקאות מבפנים והפותרים כמעט כל בעיה.
 • כי איתנו אתם לא לבד אלא חלק ממשפחה גדולה המהווה קבוצת לחץ משמעותית מול המוסדות הפיננסיים.
 • כי השירות שלנו מקצועי ויצירתי, הוגן ומותאם אישית, ממוקד לקוח ואובייקטיבי ללא תלות במוסד פיננסי כלשהו ומהיר ביותר עם אפס בירוקרטיה.
 • כי אנו זמינים עבורכם במוקד ספירלי ישיר בטלפון 5507* ובאתר האינטרנט www.spiraly4u.co.il כך שתוכלו לפנות אלינו בכל בקשה 24 שעות ביממה ולקבל פתרונות בזמן קצר ביותר.
קצרים בזמן? אנא השאירו פרטים בטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם
שלחת? הרווחת!

שינוי גודל גופנים
ניגודיות