כל השירותים

לקוחות ממליצים

לקוחות ממליצים על ספירלי – רשימה חלקית…

להלן מספר חוות דעת של לקוחות על ספירלי מובאות כלשונן:

 

"השתחררתי משירות קרבי ופתחתי עסק עצמאי. הצבא סמכו עלי הבנקים מתברר שלא כל כך. פניתי לספירלי ושם העובדה שאני צעיר בעסקים לא הטרידה אותם. בעזרת צוות מקצועי מטעמם בניתי תכנית עסקית וקיבלתי מימון גם מהקרן לעסקים קטנים וגם מהבנק. ספירלי ממשיכים ללוות אותי בשוטף והעסק משגשג בעקביות. ממליץ בחום רב".

ר.ח. ג'וליס

 

"תודה על היחס האישי ועל שירות מופלא המהווה דוגמא להתנהלות מקצועית ואמינה ממדרגה ראשונה ואשר חסכה לי גם התרוצצויות וכאבי ראש, גם המון כסף ובעיקר הרבה בעיות ".

ר.פ. אופקים

 

"רצינו להודות לכם על הטיפול המקצועי במחזור והגדלת המשכנתא – גם סגרנו את כל ההתחייבויות הקיימות, גם הוזלנו את ההחזר החודשי באופן משמעותי וגם נשאר לנו כסף לחתונת הבן. נמליץ עליכם בחום!".

​מ.ש. חיפה

 

"תודה על האמון שנתתם בנו (גם כשאחרים התייאשו…), על המקצועיות הרבה בייצוגנו מול הנהלת הבנק ועל השגת המימון שסייע לנו בפיתוח משמעותי של העסק".

י.א. קרית ביאליק

 

"אמרתם ספירלי אמרתם יעילות, מקצועיות ואמינות. נתראה בהחלט בעסקה הבאה".

ח.ק. כפר-סבא

 

"לעוזי ולכל הצוות היקרים. תודה מקרב לב על ההקשבה, ההדרכה, הליווי וכמובן על הפתרונות היצירתיים. יישר כח."

א.ט. בית ג'ן

 

"אשרו לי משכנתא תוך 24 שעות בריבית נמוכה מכל ההצעות שקיבלתי מבלי שיצאתי אפילו מהבית. ממליץ על ספירלי בחום".

א.ש. נהריה

 

"רכשתי לאחרונה מבנה בין 10 דירות לצורך השכרה. הבנקים עשו לי חיים קשיים עד שהגעתי לספירלי. תוך זמן קצר הכלכלנים שלהם השיגו לי הלוואה של כמה מיליונים בתנאי משכנתא למרות שהעסקה מסחרית. השקט הנפשי והכלכלי שספירלי העניקו לי, בתוספת לשירות מקצועי והוגן, שווים כל שקל! אל תהססו ופנו אליהם בכל שאלה מימונית".

ג.מ. נצרת

 

"תודה על המימון המלא לרכישת הרכב, התנאים הנוחים והעמלה ההוגנת".

 עו"ד מ.מ.

 

"פעם ראשונה בהיסטוריה שזכינו בתביעה מול בנק. הצוות הכלכלי-משפטי שלכם לימד אותי שבוחרים בסיוע הנכון מצליחים להילחם אפילו בטחנות רוח".

ג.מ. בע"מ יקנעם

 

 

לקוחות יקרים, אנו עומדים לשירותכם בכל עת במוקד ספירלי 5507* או באמצעות טופס פנייהקצרים בזמן? אנא השאירו פרטים בטופס משמאל ונחזור אליכם בהקדם.

 

 

קצרים בזמן? אנא השאירו פרטים בטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם
שלחת? הרווחת!

שינוי גודל גופנים
ניגודיות