כל השירותים

משכנתא בכפר במגזר הערבי

משכנתא בכפר במגזר הערבי – ושלא יעבדו עליכם…

משכנתא בכפר הינו המותג המוכר באמצעותו פועלת ספירלי בע"מ מזה מספר שנים בעקשנות ובעקביות על מנת להגיע להבנות עם מספר רב של בנקים למשכנתאות כדי לאפשר לאוכלוסייה בכפרים ובישובים הערביים לקבל משכנתאות לרכישת ובניית נדל"ן למגורים בתנאים הדומים למגזר היהודי.

לספירלי נציגים מומחי משכנתאות בכל אזור הצפון והמשולש ופעילותה מתרכזת במגזר הערבי הכללי: מוסלמים, נוצרים ודרוזים. ספירלי מהווה חלק משמעותי מענף המשכנתאות מכיוון שהיא מתמחה במגזר גדול באוכלוסייה הישראלית ולשמחתנו לקוחות רבים שלנו כבר יודעים כי מאמצינו בנושא נחלו הצלחה רבה ואנו ממשיכים לפעול לשיפור מתמיד.

קיימים מכשולים רבים בתחום המשכנתאות לגבי המגזר הערבי, כמו: מבני מגורים רבים במגזר אינם בנויים בהתאם להיתרי בנייה חוקיים, רבים מבעלי הקרקעות הרשומים אינם בחיים, הבעלות בהרבה קרקעות לא ברורה מכיוון שאין פרצלציה בחלקה, או שנעשתה החלפת קרקעות על פי הסכמים בעל-פה ללא רישום מדויק, או שהסכמי השיתוף במקרקעין אינם רשומים כדין, תכניות מתאר שאינן מאושרות לאורך שנים, קשיי מימוש של נכסים במקרה שהלווים לא מחזירים את המשכנתא, הערכות שווי נמוכות של שמאי המקרקעין ושיעור מימון בנקאי נמוך.

בכל תחום בחיים, ובעיקר בתחום המשכנתאות בכפרים וביישובים הערביים, ניסיון והיכרות עם צרכי המגזר המגוונים, כמו גם מומחיות גבוהה ושירות יעיל חוסכים לכם כסף, זמן ועגמת נפש. כאשר אתם מקבלים הדרכה וליווי צמוד לאורך כל התהליך וגם לאחריו, כאשר חוסכים לכם ריצות מיותרות ויקרות, כאשר חוסכים לכם ימי חופש מהעבודה, כאשר חוסכים לכם טעויות שאינן ניתנות לתיקון, וכאשר מונעים מהבנקים לסרב לבקשת המשכנתא שלכם ללא סיבה סבירה – אתם חוסכים כסף, זמן ועגמת נפש.

 חדש – בניית שלד ב…0 ש"ח!

משכנתא בכפר, בשיתוף חב' אדמתנו ביתנו בע"מ לייזום פרויקטים לבנייה, מציעות לכם מהפכה בעולם מימון הבנייה. אם אתם בונים בית פרטי/בניין מגורים עד 10 יחידות דיור/נכס מסחרי וחוששים שתקציב הבנייה העומד לרשותכם לא מספיק, אם אתם מעוניינים להקטין את עלויות הבנייה אבל לא מעוניינים להתפשר על סטנדרט בנייה גבוה ואם אתם רוצים לחסוך כאבי ראש וריצות מיותרות – יש לנו פתרון עבורכם!

תנו לנו את תכנית הבנייה ואנו נבנה עבורכם את השלד, במחירים הזולים בשוק, בזמן הקצר ביותר, באיכות הגבוהה ביותר ומבלי שתוציאו אגורה מהכיס! וגם נדאג לכם למימון הבנקאי להשלמת הבנייה.

* בכפוף לתנאי החברה.

 

אז למה משכנתא בכפר מקבוצת ספירלי מצליחה להשיג משכנתאות בסכומים גבוהים משמעותית ובריביות אטרקטיביות בכפרים וביישובים הערביים במקום שאחרים נכשלו?

להלן חלק מהסיבות:

  • כי אנחנו חברה רשומה כחוק, מורשית במתן ייעוץ כלכלי ועובדת אך ורק עם מקורות מימון חוקיים כבנקים, חברות ביטוח, קרנות מדינה וחברות כרטיסי אשראי.
  • כי יש לנו קשרים שוטפים והדוקים עם כל הבנקים, השמאים, ועדות הבנייה, רשות מקרקעי ישראל, טאבו, חברות הביטוח ועוד.
  • כי יש לנו ניסיון מקצועי רב והיכרות עם מערכת הבנקאות מבפנים.
  • כי אנחנו מכירים ו"חיים" את המגזר הערבי מקרוב.
  • כי איתנו אתם לא לבד אלא חלק ממשפחה גדולה המהווה קבוצת לחץ משמעותית מול המוסדות הפיננסיים.
  • כי השירות שלנו מקצועי ויצירתי, הוגן ומותאם אישית, ממוקד לקוח ואובייקטיבי, ללא תלות במוסד פיננסי כלשהו, מהיר ביותר ועם אפס בירוקרטיה.
  • כי לנו לא משנה באיזה בנק אתם ולא משנה אם אתם בונים, משפצים, קונים רכב, מחתנים את הבן, מרחיבים את העסק, או רוצים למחזר את כל ההלוואות שלכם בבנקים, כולל המשכנתא הקיימת, להלוואה ארוכה אחת.
  • כי יש לנו מערך משפטי חזק ויצירתי הפותר כמעט כל בעיה.
  • כי אנחנו גובים כסף רק לאחר שאתם מקבלים כסף.
  • כי תוכלו לקבל עלינו המלצות כמעט מכל יישוב ערבי בארץ.

 

לקבלת סכום המשכנתא הגבוה ביותר בריבית הטובה ביותר בכפרים וביישובים הערביים התקשרו עכשיו למומחי המשכנתאות שלנו במוקד ספירלי 054-555-4588 או מלאו פרטים בטופס בקשה להלוואה, הקישו "שלח" ונציג מטעמנו יחזור אליכם. במהלך השיחה, תוכלו לקבל אישור היתכנות לקבלת המשכנתא ולהמשיך איתנו הלאה לקבלת אישור עקרוני ולשלבים הבאים. קצרים בזמן? אנא השאירו פרטים בטופס משמאל ונחזור אליכם בהקדם. מעוניינים לבדוק מהו ההחזר החודשי של המשכנתא שאתם צריכים? כלים ומחשבונים לשירותכם. רוצים לדעת עוד? מילון מונחים לשירותכם.

 

משכנתא מסחרית במגזר הערבי – ביעילות, בקלות, במהירות ובריבית ללא תחרות…

הלוואה בשעבוד נכס מסחרי הינה בדרך כלל הלוואה לרכישה של מבנים מניבי תשואה כמו מגרש,  משרד, חנות ועוד, או הלוואה לכל מטרה אחרת, תוך הסתמכות על שווי נכסים קיימים, כמו השקעה בעסק, רכישת נכסים נוספים וכדומה. הביטחון של הבנק המלווה בעסקת משכנתא מסוג זה נובע כאמור משווי הנכס המשועבד וגם מתזרים המזומנים שהנכס מניב. הוצאות המימון נלקחות בחשבון על ידי הרוכש/המשעבד כחלק מחישוב התשואה דבר המשפיע על החלטתו באם להיכנס לעסקה ומהו שיעור ההשקעה העצמית הנדרשת ממנו. מימון העסקה יכול להתבצע בבנק מסחרי או בבנק למשכנתאות.

הלוואה מסחרית – ברוב המקרים הלוואה בבנק המסחרי מוגבלת לתקופת הלוואה קצרה יחסית, עד 10 שנים, שיעור המימון המקסימלי ברוב הבנקים לא עולה על 60% משווי הנכס, כשזה מופחת לעיתים בגין הוצאות נלוות במקרה של מימוש מהיר, והריביות יחסית יקרות מאשר בבנק למשכנתאות.

משכנתא מסחרית – לעומת הבנק המסחרי, תקופת ההלוואה לרכישת נכס מסחרי בבנקים למשכנתאות הינה עד 20 שנה, שיעור המימון  אינו מוגבל רגולטורית, אם כי ברוב הבנקים לא עולה על 70% משווי הנכס ללא מע"מ, והריביות יחסית זולות מאשר בבנק המסחרי.

אז מה כדאי?

המומחים של ספירלי ינתחו כלכלית ואסטרטגית את עסקת הרכישה וישיגו עבורכם שיעורי מימון מקסימליים בריביות מינימליות כך שתוכלו לחסוך סכומי כסף מאד משמעותיים.

 

לקבלת משכנתא/הלוואה מסחרית במגזר הערבי – ביעילות, בקלות, במהירות ובריבית ללא תחרות, התקשרו עכשיו למוקד ספירלי 054-555-4588 או צרו קשר באמצעות טופס פנייהקצרים בזמן? אנא השאירו פרטים בטופס משמאל ונחזור אליכם בהקדם.

 

מימון נדל"ן מניב / להשבחה במגזר הערבי

נדל"ן מניב הוא נכס שניתן להשכירו כמו בניין, דירה, משרד, מבנה תעשייה, חנות, מגרש, תחנת דלק וכדומה. מעבר לשוויו העצמי הנכס גם מייצר עבור בעליו תזרים הכנסות ונושא תשואה ולכן נחשב כהשקעה לזמן ארוך. התשואה על ההשקעה מחושבת על ידי חלוקת ההכנסה השנתית מדמי השכירות, בניכוי הוצאות אחזקה ופחת שנתיים, בסכום הרכישה של הנכס, בתוספת הוצאות חד פעמיות בגין הרכישה (כשכ"ט עו"ד, דמי תיווך, עלות שיפוצים, מס רכישה וכו').
לעומת נכס מניב, אשר בד"כ מיועד להישאר בידי בעליו לתקופה ארוכה יחסית, ניתן לרכוש גם נכס באזור מפותח או בשלבי פיתוח מתקדמים, להשביחו (על ידי שיפוץ או כוחות השוק) ולממשו ברווח בטווח קצר עד בינוני.
מומחי המימון של ספירלי יסייעו בידכם לבצע תכנון פיננסי מקיף במסגרתו נבחן את היקף ההון העצמי ההתחלתי העומד לרשותכם, את גובה ההלוואה/המשכנתא הנדרשת, בהתבסס על שווי הנכס ותזרים המזומנים שהוא מניב, את ההוצאות הנלוות (כדמי תיווך, שכ"ט עו"ד, מיסוי ועלויות אחזקה שוטפות), ויאפשרו לכם לקבל מימון יעל וזול המתאים לתקופת העסקה.
מאחר שמדובר בהשקעה בסכומים גדולים יחסית ספירלי תעמיד לרשותכם גם שירותים של שמאי מקרקעין מוסמך, לבדיקת רמת הסיכוי/הסיכון לעליית/ירידת ערך הנכס, של עורך דין המתמחה בנדל"ן ושל רואה חשבון/יועץ מס המתמצאים בחוקים הנוגעים להשקעה במגזר הערבי.

למימון השקעה המקנה ביטחון כלכלי לעתיד ביעילות, בקלות, במהירות ובריבית ללא תחרות התקשרו עכשיו למוקד ספירלי 054-555-4588 או צרו קשר באמצעות טופס פנייהקצרים בזמן? אנא השאירו פרטים בטופס משמאל ונחזור אליכם בהקדם.

 

מימון קבלנים ויזמים במגזר הערבי

מומחי המימון של ספירלי מעמידים לקבלנים, ליזמים ולפרויקטים בניהולם פתרונות מימון מושלמים לבנייה למגורים או למסחר בסדר גודל קטן עד בינוני. מומחי הנדל"ן שלנו יבחנו בפרוטרוט את הצרכים הייחודיים שלכם ויתאימו עבורכם מגוון פתרונות מימון מתקדמים לקידום ופיתוח העסק. בין אם הנכם משקיעים, יזמים או קבלני ביצוע, ובין אם מדובר בפתרונות מימון מורכבים או פשוטים, לטווח קצר או ארוך, בספירלי נדע להתאימם עבורכם.
אנו מציעים פתרונות מימון יצירתיים עבור בניה למגורים ואו למסחר רב שלבית (מימון קרקע ובניה בשלבים), מימון עסקאות קומבינציה ומימון נדל"ן להשקעה שמניב הכנסות מדמי שכירות. כמו כן אנו מציעים מגוון הלוואות משלימות נוספות.

 

לפתרונות מימון יעילים לבנייה בקלות, במהירות ובריבית ללא תחרות התקשרו עכשיו למוקד ספירלי 054-555-4588 או צרו קשר באמצעות טופס פנייהקצרים בזמן? אנא השאירו פרטים בטופס משמאל ונחזור אליכם בהקדם.

קצרים בזמן? אנא השאירו פרטים בטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם
שלחת? הרווחת!

שינוי גודל גופנים
ניגודיות