כל השירותים

משכנתא לכל מטרה

משכנתא לכל מטרה שתרצו…

הדירה זקוקה לשיפוץ משמעותי? רוצים להקים עסק חדש? חוגגים אירוע משפחתי גדול? מעוניינים להחליף את הרכב? מבקשים לרכז את כל ההלוואות הקיימות ולקבל הלוואה אטרקטיבית אחת? רוצים לעשות את הנ"ל גם אם יש לכם משכנתא קיימת? משכנתא לכל מטרה מאפשרת לכם את הפתרון המימוני למימוש המטרות שלכם.

 משכנתא לכל מטרה או הלוואה מסחרית לכל מטרה?

כפי שהבנתם בוודאי ניתן לשעבד את הדירה הקיימת שלכם ולקבל הלוואה למטרות שונות. ניתן לעשות זאת הן בבנקים המסחריים והן בבנקים למשכנתאות.

הלוואה מסחרית לכל מטרה

ברוב המקרים, בהלוואה לכל מטרה בבנק מסחרי כנגד שיעבוד נכס מקרקעין, מוגבל שיעור המימון ל-60% משוויו, כשזה מופחת לעתים בגין הוצאות נלוות במקרה של מימוש מהיר. במקרים אחרים בהם סכום ההלוואה אינו גבוה יחסית, וכאשר נגדו משועבד נכס שאינו נדל"ני, ניתן להגיע בבנק מסחרי גם לשיעור מימון של 100%, למשל בהלוואות בשעבוד רכב. שיעורי הריביות בבנקים המסחריים משתנים מעסקה לעסקה. החיסרון העיקרי בהלוואה לכל מטרה בבנק המסחרי הינו הגבלת תקופת ההלוואה לזמן קצר יחסית.

משכנתא לכל מטרה

לעומת הבנק המסחרי, משכנתא לכל מטרה בשעבוד דירת מגורים הניתנת באמצעות הבנקים למשכנתאות הינה לתקופה של עד עד 20 שנה, שיעור המימון מוגבל רגולטורית עד 50% משווי הדירה והריבית גבוהה משמעותית מאשר על משכנתא למטרת דיור! אז מה אנחנו מציעים? פתרון משולב!

 אז מה כדאי? – פתרון משולב…

מומחי המשכנתאות של ספירלי מעמידים לרשותכם פתרון מימוני משולב לכל מטרה:

  • בדיקה, מחזור והוזלה משמעותית במשכנתא הקיימת.
  • תוספת משכנתא לכל מטרה במחיר שפוי.
  • הלוואה מסחרית משלימה לסגירת עסקה מוצלחת.

 

לקבלת משכנתא/הלוואה לכל מטרה – ביעילות, בקלות, במהירות ובריבית ללא תחרות, התקשרו עכשיו למוקד ספירלי 5507* או מלאו פרטים בטופס בקשה למשכנתאקצרים בזמן? אנא השאירו פרטים בטופס משמאל ונחזור אליכם בהקדם. מעוניינים לבדוק מהו ההחזר החודשי של המשכנתא שאתם צריכים? כלים ומחשבונים לשירותכם. רוצים לדעת עוד? מילון מונחים לשירותכם.

קצרים בזמן? אנא השאירו פרטים בטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם
שלחת? הרווחת!

שינוי גודל גופנים
ניגודיות