כל השירותים

משכנתא לרכישת דירה

משכנתא לרכישת דירה – ביעילות, בקלות, במהירות ובריבית ללא תחרות…

בשעה טובה ומוצלחת החלטתם לרכוש דירה משלכם. אם הונכם העצמי אינו מספיק לרכישה כנראה שתצטרכו לקחת משכנתא מהבנק. אם זה המצב, אין ספק שאתם לפני ביצוע של אחת ההחלטות הפיננסיות החשובות בחייכם, החלטה אשר תלווה אתכם לאורך שנים רבות, החלטה שיש להיערך אליה בכובד ראש ואשר כדאי מאד להתייעץ לפני הוצאתה לפועל.

משכנתא לרכישת דירת מגורים

דירת מגורים הינה דירה המשמשת או המיועדת לשמש למגורים, כולל בדירה שבנייתה טרם נסתיימה אך קיימת התחייבות מצד המוכר לסיים את הבניה, או זכות במקרקעין שנמכרה לקבוצת רכישה לגבי נכס שהוא דירה המיועדת לשמש למגורים. משכנתא היא בדרך כלל הלוואה גדולה וארוכת טווח, שמטרתה על פי רוב היא רכישת נכס מקרקעין ושעבודו כבטוחה להחזרת הלוואה, אף כי שימושים נוספים לכסף אפשריים. שוק המשכנתאות בארץ הינו שוק דינמי המשנה את פניו בקצב מהיר בהתאם לשינויים במשק המקומי והעולמי. גם אנחנו כבני אדם עוברים שינויים אישיים וכלכליים לאורך חיינו והחלטות פיננסיות שקבלנו אתמול לא בהכרח טובות גם היום. עם זאת, ישנם גורמים שכולנו חייבים לקחת בחשבון כשמתכננים לקחת משכנתא:

 • סכום המשכנתא ותקופת ההלוואה, כדי להתאים את הרצון ליכולת המעשית.
 • פיזור הסיכונים, על מנת שלא להיות תלויים בגורם כלכלי אחד. אם חלק גדול מדי מהמשכנתא צמוד למדד מסוים , אזי עליה במדד זה עלולה להגדיל משמעותית את ההחזר החודשי.
 • גמישות, על מנת שבעתיד תוכלו לשנות חלק ממסלולי ההלוואה או להחזיר חלק ממנה, תוך תשלום לעתים של עמלת פירעון מוקדם.
 • שיטת חישוב ההחזרים, כדי לדעת כיצד משתנה יתרת קרן ההלוואה לאורך זמן, האם היא יורדת או עולה למשל בשל הצמדה למדד המחירים לצרכן.
 • חשיפה של בסיסי החישוב לשינויים חיצוניים, כמו: ריבית בנק ישראל, שערי מטבע חוץ וכולי, אשר עלולים לשנות משמעותית את סכום ההחזר החודשי.
 • הגבלות בנק ישראל על תקופת ההלוואה, על שיעור המימון, על שיעור ההחזר החודשי מההכנסה ועל הרכב המשכנתא (תמהיל).
  • במקרה של הלוואה לדיור, לצורך רכישת זכות במקרקעין המהווים דירה יחידה, שיעור המימון המקסימלי משווי הנכס, על פי חוזה או שמאות כנמוך מביניהם, הינו – 75%, ובהלוואה לצורך רכישת זכות במקרקעין המהווים דירה חליפית – 70%.
  • תקופת ההלוואה המקסימלית – 30 שנה, ככל שתוכלו לקצר את משך ההלוואה תשלמו במצטבר פחות ריבית לבנק!
  • תמהיל המשכנתא חייב לכלול: לפחות 1/3 מהמשכנתא בריבית קבועה לכל תקופת ההלוואה, מקסימום 2/3 בריבית משתנה, אך לפחות 1/3 מסך המשכנתא בערוץ זה בהלוואה בה מועד שינוי הריבית הינו 5 שנים ומעלה, ועד 1/3 מהמשכנתא בריבית משתנה ללא תנאים מיוחדים. שיעורי הריבית במסלולים השונים של הלוואות לדיור זולות משמעותית מאשר הריביות במשכנתאות לכל מטרה.

 

מומחי המשכנתאות של ספירלי יסייעו לכם בתכנון משכנתא ארוך טווח, כחלק מניהול נכון של כלכלת המשפחה והערכה של שינויים אפשריים בעתיד, ויעזרו לכם לבחור את הרכב המשכנתא המתאים אישית לצרכים הייחודיים של כל משפחה ומשפחה, במחיר הזול ביותר.

 

לקבלת משכנתא לרכישת דירה – ביעילות, בקלות, במהירות ובריבית ללא תחרות, התקשרו עכשיו למומחי המשכנתאות שלנו במוקד ספירלי 5507* או מלאו פרטים בטופס בקשה למשכנתאקצרים בזמן? אנא השאירו פרטים בטופס משמאל ונחזור אליכם בהקדם. מעוניינים לבדוק מהו ההחזר החודשי של המשכנתא שאתם צריכים? כלים ומחשבונים לשירותכם. רוצים לדעת עוד? מילון מונחים לשירותכם.

קצרים בזמן? אנא השאירו פרטים בטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם
שלחת? הרווחת!

שינוי גודל גופנים
ניגודיות