כל השירותים

משכנתא מסחרית

משכנתא מסחרית – ביעילות, בקלות, במהירות ובריבית ללא תחרות…

הלוואה בשעבוד נכס מסחרי הינה בדרך כלל הלוואה לרכישה של מבנים מניבי תשואה כמו מגרש,  משרד, חנות ועוד, או הלוואה לכל מטרה אחרת, תוך הסתמכות על שווי נכסים קיימים, כמו השקעה בעסק, רכישת נכסים נוספים וכדומה. הביטחון של הבנק המלווה בעסקת משכנתא מסוג זה נובע כאמור משווי הנכס המשועבד וגם מתזרים המזומנים שהנכס מניב. הוצאות המימון נלקחות בחשבון על ידי הרוכש/המשעבד כחלק מחישוב התשואה דבר המשפיע על החלטתו באם להיכנס לעסקה ומהו שיעור ההשקעה העצמית הנדרשת ממנו. מימון העסקה יכול להתבצע בבנק מסחרי או בבנק למשכנתאות.

 הלוואה מסחרית

ברוב המקרים הלוואה בבנק המסחרי מוגבלת לתקופת הלוואה קצרה יחסית, עד 10 שנים, שיעור המימון המקסימלי ברוב הבנקים לא עולה על 60% משווי הנכס, כשזה מופחת לעיתים בגין הוצאות נלוות במקרה של מימוש מהיר, והריביות יחסית יקרות מאשר בבנק למשכנתאות.

משכנתא מסחרית

לעומת הבנק המסחרי, תקופת ההלוואה לרכישת נכס מסחרי בבנקים למשכנתאות הינה עד 20 שנה, שיעור המימון  אינו מוגבל רגולטורית, אם כי ברוב הבנקים לא עולה על 70% משווי הנכס ללא מע"מ, והריביות יחסית זולות מאשר בבנק המסחרי.

אז מה כדאי?

המומחים של ספירלי ינתחו כלכלית ואסטרטגית את עסקת הרכישה וישיגו עבורכם שיעורי מימון מקסימליים בריביות מינימליות כך שתוכלו לחסוך סכומי כסף מאד משמעותיים.

מימון נדל"ן מניב / להשבחה

נדל"ן מניב הוא נכס שניתן להשכירו כמו בניין, דירה, משרד, מבנה תעשייה, חנות, מגרש, תחנת דלק וכדומה. מעבר לשוויו העצמי הנכס גם מייצר עבור בעליו תזרים הכנסות ונושא תשואה ולכן נחשב כהשקעה לזמן ארוך. התשואה על ההשקעה מחושבת על ידי חלוקת ההכנסה השנתית מדמי השכירות, בניכוי הוצאות אחזקה ופחת שנתיים, בסכום הרכישה של הנכס, בתוספת הוצאות חד פעמיות בגין הרכישה (כשכ"ט עו"ד, דמי תיווך, עלות שיפוצים, מס רכישה וכו').
לעומת נכס מניב, אשר בד"כ מיועד להישאר בידי בעליו לתקופה ארוכה יחסית, ניתן לרכוש גם נכס באזור מפותח או בשלבי פיתוח מתקדמים, להשביחו (על ידי שיפוץ או כוחות השוק) ולממשו ברווח בטווח קצר עד בינוני.
מומחי המימון של ספירלי יסייעו בידכם לבצע תכנון פיננסי מקיף במסגרתו נבחן את היקף ההון העצמי ההתחלתי העומד לרשותכם, את גובה ההלוואה/המשכנתא הנדרשת, בהתבסס על שווי הנכס ותזרים המזומנים שהוא מניב, את ההוצאות הנלוות (כדמי תיווך, שכ"ט עו"ד, מיסוי ועלויות אחזקה שוטפות), ויאפשרו לכם לקבל מימון יעל וזול המתאים לתקופת העסקה.
מאחר שמדובר בהשקעה בסכומים גדולים יחסית ספירלי תעמיד לרשותכם גם שירותים של שמאי מקרקעין מוסמך, לבדיקת רמת הסיכוי/הסיכון לעליית/ירידת ערך הנכס, של עורך דין המתמחה בנדל"ן ושל רואה חשבון/יועץ מס המתמצאים בחוקים הנוגעים להשקעה.

מהי תשואה מנכס מניב?

חישוב התשואה מנכס מניב נעשית ע"י חלוקה של סך ההכנסה השנתית של הבעלים מהשכרת הנכס לבין המחיר שהנכס נרכש (עלות + מיסים, אגרות, היטלים וכו') או לבין שווי השוק של הנכס. יש יחס ישר בין שווי הנכס לתשואה שהוא מניב – ככל שהתשואה גבוהה יותר כך שווי הנכס גדול יותר, ולהיפך. תשואה היא אחד הגורמים החשובים המשפיעים על שוויו של הנכס כשעורכים שמאות עבור הבנק לנכס מניב, לצד גורמים נוספים כמו היתר קיים לתוספת בנייה, השבחת הנכס בעתיד ועוד.

הכיוון בשוק הנדל"ן המניב

שוק הנכסים המניבים בישראל דל למדי. הסיבה נעוצה בכך שבסביבת הריבית הנוכחית בעלי נכסים קיימים מניבים תשואה גבוהה יותר מאשר הריבית על ההלוואות המשולמת לבנק ולכן אין להם כדאיות כלכלית למכור. עם זאת, ההזדמנות הבאה המסתמנת בשוק זה הינה בתחום הנדל"ן המשרדי. הדבר נעוץ בכך שרשויות מקומיות, בעיקר באזור השרון וערי הפריפריה במרכז, מעוניינות בבנייה לתעסוקה יותר מאשר בבניה למגורים. בנוסף, גופים גדולים מחפשים פתרונות לעודפי הנזילות שלהם באמצעות השקעה ביזום ובפיתוח בתחום הנדל"ן. שני אלה, במקביל לסביבת הריבית הנמוכה, מעודדים גופים עסקיים ואנשים להשתתף בקבוצות רכישה של משרדים ודוחפים קדימה את הבנייה המסיבית הצפויה בתחום הנדל"ן המשרדי בשנים הקרובות, אם כי נראה שהתחלות הבנייה בטווח הקרוב צפויות כנראה לעלות על הביקוש ואולי כאן טמונה ההזדמנות הבאה שלכם…

למימון השקעה המקנה ביטחון כלכלי לעתיד ביעילות, בקלות, במהירות ובריבית ללא תחרות התקשרו עכשיו למוקד ספירלי 0545554588 או צרו קשר באמצעות טופס פנייהקצרים בזמן? אנא השאירו פרטים בטופס משמאל ונחזור אליכם בהקדם.

מימון קבלנים ויזמים

מומחי המימון של ספירלי מעמידים לקבלנים, ליזמים ולפרויקטים בניהולם פתרונות מימון מושלמים לבנייה למגורים או למסחר בסדר גודל קטן עד בינוני. מומחי הנדל"ן שלנו יבחנו בפרוטרוט את הצרכים הייחודיים שלכם ויתאימו עבורכם מגוון פתרונות מימון מתקדמים לקידום ופיתוח העסק. בין אם הנכם משקיעים, יזמים או קבלני ביצוע, ובין אם מדובר בפתרונות מימון מורכבים או פשוטים, לטווח קצר או ארוך, בספירלי נדע להתאימם עבורכם.
אנו מציעים פתרונות מימון יצירתיים עבור בניה למגורים ואו למסחר רב שלבית (מימון קרקע ובניה בשלבים), מימון עסקאות קומבינציה ומימון נדל"ן להשקעה שמניב הכנסות מדמי שכירות. כמו כן אנו מציעים מגוון הלוואות משלימות נוספות.

לפתרונות מימון יעילים לבנייה בקלות, במהירות ובריבית ללא תחרות התקשרו עכשיו למוקד ספירלי 0545554588 או צרו קשר באמצעות טופס פנייהקצרים בזמן? אנא השאירו פרטים בטופס משמאל ונחזור אליכם בהקדם.

למה אנחנו?

  • כי אנחנו חברה רשומה כחוק, מורשית במתן ייעוץ כלכלי ועובדת אך ורק עם מקורות מימון חוקיים כבנקים, חברות ביטוח, קרנות מדינה וחברות כרטיסי אשראי.
  • כי יש לנו מומחים מהמעלה הראשונה בעלי ניסיון רב המכירים את מערכת הבנקאות מבפנים והפותרים כמעט כל בעיה.
  • כי איתנו אתם לא לבד אלא חלק ממשפחה גדולה המהווה קבוצת לחץ משמעותית מול המוסדות הפיננסיים.
  • כי השירות שלנו מקצועי ויצירתי, הוגן ומותאם אישית, ממוקד לקוח ואובייקטיבי, ללא תלות במוסד פיננסי כלשהו, מהיר ביותר ועם אפס בירוקרטיה.
  • כי אנו זמינים עבורכם במוקד ספירלי ישיר בטלפון 0545554588 ובאתר האינטרנט www.spiraly4u.co.il כך שתוכלו לפנות אלינו בכל בקשה 24 שעות ביממה ולקבל פתרונות בזמן קצר ביותר.

 

לקבלת משכנתא/הלוואה מסחרית ביעילות, בקלות, במהירות ובריבית ללא תחרות, התקשרו עכשיו למוקד ספירלי 0545554588 או צרו קשר באמצעות טופס פנייהקצרים בזמן? אנא השאירו פרטים בטופס משמאל ונחזור אליכם בהקדם.

קצרים בזמן? אנא השאירו פרטים בטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם
שלחת? הרווחת!

שינוי גודל גופנים
ניגודיות